Series
Ratings
317
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Sneaky Links: Dating After DarkRated ★ 2.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
Love Is Blind Season 9Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0