Series
Ratings
35- Bokaksaengijiman 20hakbeonimnidaRated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5- 다큐프라임 - 부부는 무엇으로 사는가Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.5