Movies
Ratings
1869
LeoRated ★ 3.0
Under the SunRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 2.0
The StrangersRated ★ 1.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 0.5
Sisu: Road to RevengeRated ★ 2.5
The Running ManRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0