Series
Ratings
122
Elite Season 5Rated ★ 0.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 1.5- Money Heist Season 5Rated ★ 0.5
Money HeistRated ★ 0.5
Money Heist season 3Rated ★ 0.5
Money Heist season 2Rated ★ 0.5
Why Her?Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 0.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5