Movies
Ratings
92
The TuxedoRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 0.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
Just FriendsRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 0.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
MossRated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 0.5