Movies
Ratings
51
MarathonRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5