Movies
Ratings
218
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5