Movies
Ratings
80
The Day After TomorrowRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.0
300Rated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The President's BarberRated ★ 2.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0