Titles you rated
ScorpionRated ★ 5.0
ScorpionRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
GhostRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5