Series
Ratings
48
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
11.22.63Rated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0