Movies
Ratings
220
Who Framed Roger RabbitRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
Dragon HuntersRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 5.0
DumboRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 5.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 5.0
The Return of JafarRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0