Series
Ratings
20
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5