Series
Ratings
73
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Hometown Over the Hill Season 2Rated ★ 0.5
Hometown Over the Hill Season 1Rated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0