Series
Ratings
206
EuphoriaRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5