Series
Ratings
39
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0