Series
Ratings
63
Winter SonataRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0