Series
Ratings
32- Doctor WhoRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0