Series
Ratings
29
AsuraRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Even If You Don't Do ItRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0