Movies
Ratings
478
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 4.5
The Mercy of the JungleRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 1.0
The OutpostRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
JungleRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Cowspiracy: The Sustainability SecretRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mad GodRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5