Series
Ratings
17
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5