Series
Ratings
285
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 4.5
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Cobra KaiRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0