Movies
Ratings
398
Becoming Who I WasRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
That ChristmasRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5