Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5