Series
Ratings
143
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0