Movies
Ratings
30
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0