Movies
Ratings
40
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Nothing But the TruthRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
HannaRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0