Series
Ratings
149
My MisterRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Money GameRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5