Movies
Ratings
42
The GentlemenRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0