Series
Ratings
51
MistyRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0