Movies
Ratings
50
Ant-ManRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5