Movies
Ratings
171
The PianoRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.5
Betty BlueRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0