Series
Ratings
809
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 4.0
Blue BloodsRated ★ 3.0
Stay CloseRated ★ 2.5
Run AwayRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 3.0
Down Cemetery RoadRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.5
Van der Valk Season 1Rated ★ 3.0
English Teacher Season 2Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5
The EternautRated ★ 3.0
Upload Season 4Rated ★ 2.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 3.5