Series
Ratings
78
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Sisyphus : the mythRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0