Series
Ratings
248
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
La PalmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0