Movies
Ratings
78
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0