Series
Ratings
103
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not a RobotRated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
At EighteenRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5