Series
Ratings
123
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
My DearestRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0