Titles you rated
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
The Reluctant PreacherRated ★ 2.5
Houkago KarteRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
LIFERated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Scouting ReportRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Old RookieRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
HyenaRated ★ 3.0