Titles you rated
Full HouseRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 2.5- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5