Series
Ratings
150
Blessing of the SeaRated ★ 0.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
My Only OneRated ★ 1.0