Series
Ratings
66
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5- Baymax & MochiRated ★ 5.0
Baymax!Rated ★ 5.0
Akudama DriveRated ★ 3.5
"Deji" Meets GirlRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
HappinessRated ★ 4.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 4.5
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 4.5
Doctor Who: Planet of the DeadRated ★ 3.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor Who: Voyage of the DamnedRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- OrangeRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0