Series
Ratings
117
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Somebody 2Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 3.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Society GameRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
대학전쟁Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Death's GameRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5