Titles you rated
Loki Season 2Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 5.0
- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 5.0
직장인들Rated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5