Movies
Ratings
1939
Super Happy ForeverRated ★ 4.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
RougeRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Philadelphia StoryRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Equinox FlowerRated ★ 4.0
Floating WeedsRated ★ 4.5
Early SpringRated ★ 3.5