Titles you rated
XO, Kitty Season 3Rated ★ 3.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0