Movies
Ratings
68
HelplessRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
FateRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0