Series
Ratings
431- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
Cheer UpRated ★ 3.5- 메리 킬즈 피플Rated ★ 2.0
- 야구여왕Rated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
My Lovely LiarRated ★ 2.5
Spring FeverRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- 퍼펙트 글로우Rated ★ 3.5
Last SummerRated ★ 2.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5