Movies
Ratings
372
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- Not HumanRated ★ 5.0
The Adam ProjectRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
OldRated ★ 1.5
Free GuyRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Long Live the KingRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5