Movies
Ratings
1221- The UglyRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
La Morte RougeRated ★ 2.5
Close-UpRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 0.5
Ramen HeadsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 1.5
An Ethics LessonRated ★ 1.5
Sea FogRated ★ 1.0
The Devil's DealRated ★ 1.0
The Golden HolidayRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 4.5
What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.0