Movies
Ratings
251
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.5